Google Reklamları

Google Reklamları Neden Önemli ?

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

Her bütçe için Google’a reklam verebilir , reklamlarınızın kaç kişiye , hangi ülkede, hangi şehirde hatta hangi semtte daha çok ilgi gördüğünü raporlayabilir , müşteri profilinize doğru şekilde odaklanabilirsiniz.

Google Reklam Rapor
google reklam grafik

Ziyaretleri Raporlayın

Google Ads ile verilen reklamların hemen hemen her detayı raporlanabilir.

Müşterilerinizin hangi ay , hangi gün yada günün hangi saati sizin işletmenize ihtiyaç duyabileceğini öğrenir verdiğiniz reklamların performansını ölçerek işletmenize en uygun reklam modeli ve bütçenizi ayarlayabilirsiniz.

Measure Your Visits

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat.

See job offers
google reklam grafik

Dönüşüm

Google reklamlarının ortalama geri dönüşüm oranları aşağıdaki gibidir. Unutmayın yanlış ve bilinçsiz reklam harcamaları dönüşüm oranlarını düşürür , masraflarınızı arttırır.

90%

Arama Ağı Reklamları

58%

Görüntülü Reklam

70%

Alışveriş Reklamları

50%

REMARKETİNG REKLAMLARI

SEO

Seo ile organik trafiğinizi arttırın. Google sıralamasında üst sıralara çıkın.

Seo Nedir ?

Instagram ve Facebook Reklamları

Instagram ve Facebook reklamları ile sosyal medyada markanızın bilinirliğini arttırın, dönüşümler alın.

Sosyal Medya Reklamları nedir ?